Blahoslav Kluc a Renáta Gubíková si řekli své „ano“ 5.9.2015 na Horním hradu u Stráže n/O, kde se konala i následná veselice pod taktovkou kapely Album.

Jan „Long“ Šustr a Klára Hovorková se vzali 30.5.2015 na tábořišti v Grimových dolech poblíž Rychnova nad Kněžnou, kde se u táborového ohně konalo i poobřadní veselí.

Pavel „Easy“ Lev a Veronika Hakenová byli oddáni 29.5.2015 na louce u Žluté plovárny na Malé Skále, kde následně proběhla i GAME OVER párty ve stylu Hippies.

Pavel Bohuněk a Jana Komínová se vzali dne 12.4.2014 u skalního útvaru Hřib v Tisé.  Neformální svatební mejdan proběhl na chalupě Lesní zátiší v Rájci.

Honza Unger s Týnou Švambergovou si řekli své ANO 25.1.2014 na radnici v Chomutově.

Následné posezení s přáteli proběhlo v bytě paní Švambergové v rovněž v Chomutově.

Bronislav Bandas a Petra Šišovská si své svatební "ANO" zopákli 18. září 2010 pod širým nebem v Malých Tiských stěnách.

Lucka a David Šimkovi
vykročili na společnou
cestu životem
8.8.2009 v Rytířském sále
zámku Červený Hrádek.
Svatební veselí
pak pokračovalo
v prostorách restaurace
Chatařka na Pyšné.

Jakub a Karolína Tichých
byli oddáni
v sobotu 16. srpna 2008
v Rytířském sálu na zámku Červený Hrádek.
Svatební hostina se konala
v hotelu Kavalír v Jirkově.

V sobotu 14. června 2008
se vzali Dáda s Atomem.
Obřad proběhl v Tiských stěnách
a následná hostina novomanželů
Stránských v hospodě v Libouchci.

Bohouš a Jana, teď již manželé Dvořákovi,
se vzali dne 2. května 2008 v Kadani
za přítomnosti dětí a svědků

Květuš a Svinčo se vzali 10.7.2007 na zámku v Klášterci n/O. Svatebčané a jejich hosté se poté přesunuli do restaurace Peřeje, kde pokračovalo svatební veselí.

Jířa a Maruška se navzájem vzali 11.8.2001 na zámku Červený Hrádek u Chomutova

Párek a Párková se vzali asi navždy  2.3.1996 na chomutovské radnici a poté tento čin zapili čajem v Českém domě.

První horoklubácká svatba. Svatební akt Míly a Letoše proběhl v obřadní síni radnice města Jirkova dne 9.9. 1995 a následující veselka se odehrála v restauraci Pod kaštany rovněž v Jirkově.