7. ročník ZIMNÍHO TÁBOŘENÍ HOROKLUBU CHOMUTOV

Další ročník zimního táboření se koná ze 7. na 8. 1. 2006 na nádherném vrcholu, jež ční do výše 827 metrů na pravém břehu řeky Ogry. Vrchol zove se Ánčilhej Áklev a jest poměrně málo navštěvován z rozličných důvodů. Netřeba se však ničeho obávat, neboť naše síla spočívá v kolektivizaci a v sýru najdeš síru.

Společný odjezd jest z chomutovského vlakového nádraží  v sobotu ráno v 8hodin 10 minut. Vystupovat se bude ve Stráži n. Ohří, kde bude sraz s těmi, co případně přijedou z divokého západu. Samozřejmě je možno se dostat na vrchol i individuálně a z větší dálky. Úkolem však jest cestou vystoupat na skalní věž Strážce stráže ( viz. průvodce) a zdolat během dne ještě Ánčilhej Álam a Chrv Ýksvobukaj.

Samozřejmě s sebou vezmi dobrou náladu, něco k pití, kamarádku, popř. spacák na zahřátí, sirky, KPZetku, buzolu, nůž a samopal.

Ale hlavně se nezapomeň doma, protože Tě to tam už nebaví.          nebaví!         nebaví !!!