Náborová akce gymnázia v Kadani

Bohouš Dvořák

22. 12. 2010

Po dohodě se školou se ve středu od 8,00 do 13,30 hod. uskutečnila náborová akce pro studenty gymnázia v Kadani. Činnost a dozor zajišťovali instruktoři Horoklubu s velkou pomocí starších a zkušenějších členů Horokroužku z řad mládeže. Patří jim velký dík, protože po náročné Vánoční stěně hned druhý den byli šest hodin v permanenci. Během té doby navázali a odjistili při lezení neskutečný počet studentů. Celkem se zde vystřídalo šest tříd a zdálo se, že několik jedinců lezení zaujalo. Výsledek se pozná na začátku ledna, kdy v úterý 4.1.2011 HK opět zahajuje.

Ahoj                B.

P.S. – Je leden a já mohu konstatovat, že výsledkem akce je šest nových tváří v Horokroužku mládeže.

Fotogalerie: Náborová akce gymnázia v Kadani