Členské příspěvky na rok 2020

06.12.2019 14:47

Výbor klubu stanovil pro rok 2020 příspěvky ve stejné výši, jako v roce 2019, tj. jednotně: 500,- Kč (pro přispívající i činné členy). Členové našich kroužků mládeže platí automaticky v rámci klubových příspěvků i příspěvky do ČHS, protože na ně dostáváme od ČHS dotace.  Dospělí se musí sami rozhodnout, jestli si chtějí kromě klubových příspěvků zaplatit i příspěvky do ČHS (včetně možnosti pojištění), popř. jestli si zajistí členství v jiném horolezeckém spolku individuálně (OEAV, JAMES, DAV apod.).

Příspěvky zaplaťte nejlépe bankovním převodem na klubový účet číslo: 2111750217/0100 (jako variabilní symbol použijte své rodné číslo nebo do zprávy pro příjemce uveďte své jméno).

Zájemcům o členství v ČHS doporučuji použít E-shop ČHS na adrese: https://shop.horosvaz.cz/shop/, kde je možné si vybrat různé kombinace členství (jednotlivec, rodina) a varianty pojištění a rovnou to kartou nebo on-line platbou uhradit a kartičky vám přijdou přímo domů.  Pro mě je to totiž velká administrativní zátěž a pak mi tu průkazky stejně většinou zůstanou ležet.

Podrobnosti k platbě příspěvků jsou uvedeny zde: Členské příspěvky na rok 2020.pdf (67,5 kB)