Hannah překližka cup – Podzimní lezení

Jířa Šťastný

V neděli 18. září se na venkovní lezecké stěně v DDM ve Stříbře konaly čtvrté závody série „Hannah překližka cupu“ v lezení na obtížnost pod názvem „Podzimní lezení“.  Martin Jech opět potvrdil skvělou formu a hladce zvítězil v kategorii H4, čímž si ještě před posledním závodem zajistil vítězství v celé sérii.  Kromě Martina se závodů zúčastnil i Tom Hyksa, který už se bohužel nevešel do kategorie H4, jelikož je o rok starší, takže mohl závodit pouze mimo soutěž.  Pokud by se mu dosažené výsledky započítaly mezi závodníky, tak by obsadil druhé místo, což je také ohromný úspěch.

Závěrečným závodem je Mikulášský open cup, který se koná 3. prosince na boulderové stěně v DDM Stříbro.  V rámci tohoto závodu bude provedeno i vyhlášení celkových vítězů celé série, na které prý čekají hodnotné ceny.

Za Horoklub Chomutov tímto gratulujeme oběma klukům ke skvělým výsledkům a parádní reprezentaci klubu.

Jířa

Fotogalerie: Hannah překližka cup – Podzimní lezení